Kontakt oss

Har du tips om saker som brannmannen burde dekke eller har du en artikkel som du ønsker å se på trykk?

KONTAKT OSS

Redaktør

Lars Brenden
Tlf: 928 00 378
E-post: brenden@brannmannen.no

Annonser

Håvard Bakken
Tlf: 997 13 563
E-post: bakken@brannmannen.no

Abonnement

Marianne Olsen
Tlf: 926 64 046
E-post: abonnement@brannmannen.no

Web-master

Jørgen Lie
Tlf: 456 16 213
E-post: lie@brannmannen.no

I redaksjonen

Håvard Bakken
Tlf: 997 13 563
E-post: bakken@brannmannen.no

Jørgen Lie
Tlf: 456 16 213
E-post: lie@brannmannen.no

Roy Larsen
Tlf: 913 02 885
E-post: larsen@brannmannen.no

Anders Raaer
Tlf: 940 37 419
E-post: andersraaer@hotmail.com

Redaksjonsmedarbeidere

Stein Yttereng
Tlf: 418 46 101
E-post: yttereng@brannmannen.no

Bjørn-Fredrik Falkenberg
Tlf : 997 45 026
E-post: falkenberg@brannmannen.no

Morten Holtberget
Tlf: 476 27 440
E-post: holtberget@brannmannen.no

Emil Lerdahl
Tlf.: 413 40 108
E-post: lerdahl@brannmannen.no

 

Christian Bernhoff-Jamt
Tlf.: 930 11 062
E-post: bernhoff-jamt@brannmannen.no

Geir Egil Haug
Tlf.: 413 03 242
E-post: haug@brannmannen.no

Simen Short
Tlf.: 93874050
E-post: short@brannmannen.no

KONTAKT INFORMASJON

Tidsskriftet “Brannmannen”

Arne Garborgs plass 1
0179 OSLO
Tlf: 928 00 378
Fax: 23 46 99 82
E-post: post@brannmannen.no

Org. nummer

972 638 056

Eier og ansvarlig utgiver

Oslo Brannkopsforening
ved leder Espen Holmgren

Trykket hos
TS Trykk AS

Design og utarbeidelse
JAA Design
Jørgen Aastorp Andersen
Tlf: 952 18 409
E-post: jorgen@jaadesign.no

Opplag
7107

Kontakt redaktøren