Toppmeny

Nyttige linker

Annonser

 

 




 

 

 
Ressurssenter - Farlig gods

 

 


Foreningen av kommunale beredskapssjefer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bestill boken her

 

 

Tidsskriftet BRANNMANNEN
er medlem av


 

 

Kontakt oss

Har du tips om saker som brannmannen burde dekke eller har du en artikkel som du ønsker å se på trykk? Kontakt redaktøren.

Post adresse Tidsskriftet "Brannmannen":
Hovedbrannstasjonen
Arne Garborgs plass 1, 0179 OSLO
Tlf:  Fax: 23 46 99 82
Generell e-post adresse: post@brannmannen.no

Utgiitt av Oslo Brannkorpsforening

Redaktør
Lars Brenden
Tlf. nr: Tlf. 928 00 378
E-post: brenden@brannmannen.no
lars.brenden@icloud.com

Annonseansvarlig
Håvard Bakken
Tlf priv: 22 73 46 16
Tlf mobil:997 13 563
E-post: bakken@brannmannen.no

Redaksjonsmedlem/Webansvarlig

Jørgen Lie
Tlf: 456 16 213
lie@brannmannen.no
kulespett@yahoo.com

 

Redaksjonsmedarbeider
Leif Linde
Bergen
Tlf mobil: 900 11 686
E-post: linde@brannmannen.no

Redaksjonsmedarbeider
Stein Yttereng
Trondheim
Tlf, arb: 72 54 76 00
Tlf priv:900 13 486
Tlf priv: 72 83 15 87
E-post: yttereng@brannmannen.no

Redaksjonsmedarbeider
Bjørn-Fredrik Falkenberg
Tlf priv: 997 45 026
E-post: falkenberg@brannmannen.no
 

Abonnement
Marianne Olsen
Tlf: 926 64 046
E-post: abonnement@brannmannen.no

Org. nummer:

870 134 452

Eier og ansvarlig utgiver:
Oslo Brannkopsforening

Trykket hos:
Aktiv Trykk AS

Design og utarbeidelse:
JAA Design
Jørgen Aastorp Andersen
Tlf: 952 18 409

Opplag:
8000

 

Redaksjonen

Lars Brenden, redaktør
Håvard Bakken, annonse
Roy Larsen, webansvarlig

Utgiver

Oslo Brannkopsforening

Trykkeri

JAA Design
Jørgen Aastorp Andersen
Tlf.: 952 18 409

Opplag

8000

Kontakt

Arne Garborgs plass 1
0179 OSLO
post@brannmannen.no